22ο Σύστημα Προσκόπων Άρεως - Η νέα στολή έφτασε επιτέλους και στην #22η_Αγέλη! Φύγαμε για Κατσιμίδι :) | Facebook
![Αγιασμός για τη νέα προσκοπική χρονιά και εορτασμοί για τα 110 χρόνια του Ελληνικού Προσκοπισμού | Ελληνική Κοινότητα Καΐρου Αγιασμός για τη νέα προσκοπική χρονιά και εορτασμοί για τα 110 χρόνια του Ελληνικού Προσκοπισμού | Ελληνική Κοινότητα Καΐρου](https://i0.wp.com/ekkairo.org/wp-content/uploads/2019/09/proskopoi.jpg?fit=800%2C533&ssl=1&resize=350%2C200)
Αγιασμός για τη νέα προσκοπική χρονιά και εορτασμοί για τα 110 χρόνια του Ελληνικού Προσκοπισμού | Ελληνική Κοινότητα Καΐρου
![Η προσκοπική στολή αλλάζει, 106 χρόνια μετά -Δείτε τις 3 εκδοχές που τίθενται σε online ψηφοφορία [εικόνες] | ΕΛΛΑΔΑ | iefimerida.gr Η προσκοπική στολή αλλάζει, 106 χρόνια μετά -Δείτε τις 3 εκδοχές που τίθενται σε online ψηφοφορία [εικόνες] | ΕΛΛΑΔΑ | iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-04/proskopoiproti.jpg?itok=11Ea-4xc)
Η προσκοπική στολή αλλάζει, 106 χρόνια μετά -Δείτε τις 3 εκδοχές που τίθενται σε online ψηφοφορία [εικόνες] | ΕΛΛΑΔΑ | iefimerida.gr
![Η προσκοπική στολή αλλάζει, 106 χρόνια μετά -Δείτε τις 3 εκδοχές που τίθενται σε online ψηφοφορία [εικόνες] | ΕΛΛΑΔΑ | iefimerida.gr Η προσκοπική στολή αλλάζει, 106 χρόνια μετά -Δείτε τις 3 εκδοχές που τίθενται σε online ψηφοφορία [εικόνες] | ΕΛΛΑΔΑ | iefimerida.gr](https://www.iefimerida.gr/sites/default/files/styles/in_article/public/2016-04/proskopoitriti.jpg?itok=gHBcD5Q9)